Щоб уникнути пожеж на травневі свята, в Києві посилять патрулювання лісопаркових територій. Про це заявив перший заступник керівника КМДА Олександр Мазурчак. Розпалювати багаття в зелених зонах столиці не можна, однак цим правилом часто нехтують.

Євген Борисенко, інспектор із охорони природно-заповідного фонду України: "Розпалення багаття на території природно-заповідного фонду України заборонено, то есть нарушается травяной покров, те растения, которые единственные здесь остались, они со временем исчезнут если так отдыхать".

Відео: Демонстрація - картопля - шашлик, Або як українці святкуватимуть1 травня

Ходити на пікніки киянам не забороняють, навпаки створили для них спеціальні місця в паркових зонах. Одне з них - у Голосіївському заповіднику. Щоправда, за комфорт доведеться платити. Оренда одного столика з мангалом у столиці в середньому коштує 150- 200 гривень. Проте, ціна відпочивальників не відлякує.

"Там, где ты ничего не платишь, там обычно грязно, мусор, если лес, то там нужно только в мангале, нужно искать место, а тут более-менее обустроено".

Відпустка 2012: 90 % путівок у теплі країни уже викуплені

Перебувати тут можна й задарма. Лише доведеться власноруч облаштувати місце відпочинку. Та прихопити свій мангал.

"Я привіз з собою столик, привіз с собою чотири стільчики. Я ні за який відпочинок не плачу".

Тих, хто цивільно відпочивати не захоче, пильнуватимуть ревізори. Також долучатимуть і міліцію. За розпалювання вогнищ у зеленій зоні будуть штрафувати.

Правопорушника зобов'яжуть заплатити від 340 до 1700 гривень.

Денис Паладій, Юрій Макарчук. UBR.

Теги: штраф досуг шашлык
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2315