Будувати спортивну кар’єру - не легка праця. Гарний вихід знайшов атлет-спринтер із Великої Британії. Чоловік виставив себе на Інтернет аукціон І-бей. В обмін на надані гроші зобов’язався рекламувати будь-яку продукцію.

Один з найталановитіших атлетів Великої Британії Джеймс Еллінгтон виставив себе на он-лайн аукціон І-Бей. Так, спортсмен вирішив збирати гроші на свою підготовку до Олімпійських ігор. Ціна, яку вказав спринтер - тридцять тисяч фунтів стерлінгів. За цю суму він обіцяє розмістити спонсорську рекламу і демонструвати її при кожному зручному випадку.

Джеймс Еллінгтон, атлет: "Початкова сума – тридцять тисяч фунтів. Це не так вже й багато. Але достатньо аби покрити витрати на тренування, переїзди, обладнання, фізіотерапію та медичне забезпечення. Тобто забезпечити мені повний цикл тренувань".

Нині, в рамках державної програми, Еллінгтону оплачують щоденні витрати і медичні рахунки. Крім того, спортсмен отримує зарплату, тренуючи дітей з неблагополучних сімей, а також молодих легкоатлетів. В олімпійський сезон цю роботу доведеться залишити, оскільки Джеймсу доведеться майже увесь свій час витрачати на власну підготовку. Спонсорські гроші йому потрібні, щоб бути на одному рівні з суперниками.

Джон Поуел, тренер: "В світі спорту існує жорстка боротьба за спонсорство. Для Джеймса, це особливо важливо, адже він дещо втратив форму протягом останніх двох-трьох років, через травми. Але в 2011-му він знову приймає участь у світових чемпіонатах. Це для нього велике повернення. І він серйозно налаштувався максимально закріпити цей успіх".

Ідея з аукціоном виявилася вдалою. За кілька днів атлет не тільки спромігся назбирати необхідну суму, а й навіть більше. Нині, за його лот вже заплатити трохи більше 31 тисячі фунтів стерлінгів.

Теги: аукцион спортсмен интернет спорт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 771