Шапка велетня. 300 кілограмів пряжі і два місяці роботи. До Києва дістався вуличний рух ярнбомбінг. Це створення плетених графіті для ліхтарів, лавок і навіть автомобілів. Найбільший ажіотаж викликала 6-ти метрова шапка.

Дизайнери вирішили утеплити Київ. І сплести графіті. Це інсталяції машин, ліхтарів і навіть поштової скриньки. Створювати незвичні предмети допомагали більше ніж сотня людей. Найважче було - роздобути необхідну кількість таких яскравих ниток. Їх шукали ледь не по всіх столичних магазинах. Речі плели і вручну, і на фабриках.

Знания карман не тянут или как заработать на своих талантах. Часть 5

Вікторія Загоруйко, технолог : " В общей сложности мы использовали около 12 цветов.  Пошло на этот проект около 300 килограмм пряжи. На весь проект. И по времени мы это  делали в течении 2 месяцев".

Зіркою програми стала... гігантська  шапка. Заввишки - близько 6-ти метрів. Тут навіть помпона зробили з ниток.

Олена Лоскун, журналіст : " На створення цієї шапки пішло 150 кілограмів пряжі. Щоправда, в’язали її не вручну, а на одній із фабрик Києва".

Подивитися на диво прийшов навіть Ленін. Щоправда, не справжній. У такому амплуа Олександр Іванович - ледь не все своє життя. Каже: плетені речі обожнює.

Олександр Іванович, пенсіонер : " Думаю, пойду погреюсь. А я ж замёрз... На шапку похоже.  Нічого собі.. кажу така гарна шляпа. На мою вот эту вот одеть - прелесть будет". 

Несколько оригинальных способов завязать галстук

Утім, захоплені дійством далеко не всі.  Ідея обплітати речі прямо на вулиці - не нова. У світі навіть є спеціальний вуличний рух - називається ярнбомбінг. У перекладі - бомбардувальники пряжею. Його започаткувала ще у 2005-му американка Магда Сейєг. Відтоді любителі попрацювати спицями вдягли і клумби, і велосипеди, і пам’ятники і навіть....  танк.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: одежда дерево новинки вязание
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1023
Загрузка...
Загрузка...