Вона містить багато вітамінів. Найкращий гарнір до м’ясних страв, а головне, коштує цьогоріч дуже дешево. Настала пора квасити капусту, кажуть господині. Щоправда, додають: аби страва сподобалася найвибагливішому гурману, довго лежала але залишалася хрумкою - потрібно секрети приготування знати.

Смачну та хрумку капусточку українці полюбляють. Господині кажуть: як Покров мине, тобто після 14 жовтня, квасити білокачанну саме час. Однак не варто це робити на повний місяць. А ще не брати ранні та середні сорти. Вони для квашення - не годяться. Найкращі – пізні.

"Агресор, Колобок. Агресор - вона така крупна і листочки дуже тоненькі. Ось це вона, бачите. Дуже закрита, плотненька. Колобок, теж така сама", - дає поради Поліна Олександрівна, яка квасить капусту.

Знадобиться для приготування ще сіль, морква з розрахунку 250 грамів на кожні 10 кіло капусти та спеції. Наприклад, чорний горошок або кмин. До того ж не забудьте про гніт.

"В мене гніт такий: кругленькі дерев’яні дощечки і зверху кладеться камінець. Щоб капусточка не м’яка була, щоб вона спресована була і в розсолі", - каже Галина, яка продає капусту.

Найкраще шинкувати капусту на шатківниці. Як кажуть, швидко й недорого. Коштуватиме вона приблизно 20 гривень.

"Це називається шатківничка. Ви можете як тоненько капусту нарізати, так і товстенько. Наприклад, ось я вам покажу, беремо капусточку і дуже легко…", - показує Любов, що продає шатківниці.

Якщо машинки, яка допоможе посікти капусту, у вас не має – не біда. Зробити це можна звичайним ножем. Треба розрізати її вздовж качана, щоб під час шаткування листя не розсипалось. Капустяна стружка має бути не менша за 5 сантиметрів. Тоді закваситься добре. Отже вийде смачною.

Їсти квашену капусту радять і лікарі. Бо вона – справжнє джерело вітамінів.

"Это витамин С, витамин В6, а он способствует усвоению белка. И поэтому очень хорошо, когда квашенную капусту подают как гарнир к белковой пище", - пояснює гастроентеролог Марія Ахмад.

Про тих, кому власноруч готувати ліньки, потурбувались переробники овочів. Семисотграмову баночку з квашеною капустою продають за 12-16 гривень. Наче й дорого. Проте дешевше ніж торік.

"Якщо брати у відсотковому співвідношенні, то десь відсотків на 15-20 вона здешевшала", - каже виробник квашених овочів Андрій Тороп.

І до нового року, найімовірніше у вартості не додасть, кажуть виробники. А свою, домашню можна смакувати аж до весни. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr сезон квашеная капуста сорт капусты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3948