Перше, що побачать гості "Євро-2012" в Україні – красу. А саме жінок, які працюють у прикордонних службах. Для дівчат, які проводять паспортний контроль, влаштували зустріч із професіональними візажистами. Фахівці причепурили бориспільських панянок та дали дівчатам поради, як робити ефектний макіяж та зачіску.

Тетяна Вакарчук, працівниця аеропорту "Бориспіль": "Звичайно, такі зачіски мені не роблять щодня, але сама я намагаюся виглядати гідно на кордоні. Ми перші зустрічаємо наших пасажирів та останні супроводжуємо їх додому, тому ми маємо виглядати якомога краще".

Нині служба паспортного контролю в аеропорту Бориспіль нараховує 500 співробітників. В уряді обіцяють, під час євро- чемпіонату – кількість працівників сектору подвоять. А ще всіх навчать бути не тільки красивими, а ще й привітними та дружніми до іноземців.

Марина Маркович, прес-секретар служби паспортного контролю "Борисполя": "В рамках підготовки до Євро-2012, ми проводимо цей майстер-клас не спроста. Майстри подарують дівчатам свято не лише на передодні восьмого березня, але й покажуть, як виглядати красиво кожен день, тобто нехай кожен пасажир, який прибуває в Бориспіль, бачить красивих українських прикордонниць, і нехай Україна запам’ятовується лише з найкращої сторони".

Насолодитися жіночою красою України вболівальники зможуть уже в червні цього року, коли проходитимуть основні матчі футбольної першості.

Теги: аэропорт борисполь красота стиль пограничницы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2012