Одні зброю колекціонуть, інші - виготовляють. А об’єднує їх захоплення військовою атрибутикою. Не байдужі до всього, що може стрілляти, колоти і різати зібралися разом в рамках однієї виставки цими вихідними.

Логістик за професією, лучник за покликанням - Сергій захоплюється стрільбою з дитинства, утім серйозно взявся за справу лише кілька років тому. За цей час встиг і у турнірах участь взяти, і власні майстер-класи огранізувати.

Каже: охочих влучити у десятку не бракує, утім цей вид спорту - не для всіх. Попри зовнішню легкість і невимушеність, він вимагає неабикої сили та витримки.

Сергій Пономаренко, лучник: "Середньостатисничний лук має силу натягу десь приблизно 20 кілограмів, тобто порядка 100-150 разів за тренування маєте витягнути пальцями, уявіть, якби я піднімав півтора-пудову гирю 100 раз на трьох пальцях. По-друге стрільба вимагає високої внутрішньої концентрації, це гартує волю, самоконтроль".

Складне мистецтво стрільби з лука не злякало Тендітну Марічку. Дівчина спробувала і не пожалкувала.

Марічка, учасниця майстер-класу: "Вперше взяла лук в руки і перший раз прийшла сюди. Я в захваті, мені дуже подобається".

Окрім сучасного Робін Гуда, зануритися у минуле глядачів змусили і войовничі самураї. Майстри кенсьобудо, в перекладі - шлях поєдинку на мечах, переконували: воїн не той, хто вміє нападати, а перш за все той, хто навчився захищатися.

Дмитро Андрощук, майстер із Кенсьобудо: "В боевом искусстве важна не только тактика нападения, а и защиты".

А ще в них, як у справжніх японських лицарів, усе має бути бездоганно.

Дмитро Андрощук, майстер із Кенсьобудо: "Самурай должен все делать безупречно: вести поединок безупречно, жить безупречно, рубить безупречно, тренироваться безупречно. В этом есть дисциплина нашего боевого искусства".

Поєдинки на килимі неодноразово допомагали впоратися зі складними життєвими ситуаціями, зізнається спортсмен, і додає - вміти розв'язувати конфлікти, це добре, але вершина мудрості - вміти ці конфлікти обходити.

Теги: лук выставка меч боевое искусство самураи рубин гуд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1107