Скільки коштує сучасне мистецтво знають у аукціонному домі Sotheby's. Там анонсували лоти торгів, які відбудуться в травні. Головна гордість аукціону - ось ця картина американського художника Роя Ліхтенштейна "Спляча красуня". За неї організатори планують отримати до сорока мільйонів доларів.

Тобіас Мейер, директор Sotheby's: "Ліхтенштейн завжди малював дівчат, тому ця робота дуже важлива. Адже виконана у найважливіший для художника період творчості - на початку шістдесятих. Саме в цей час він заявив про себе як майстер поп-арту та став знаменитим".

А це - робота відомого американського скульптора Олександра Колдера. Її планують продати за три з половиною мільйони доларів. Зацікавить учасників торгів і "Подвійний Преслі" Енді Ворхола. Подвійне зображення виконано у техніці шовкографії, а сам Преслі зображений у вигляді ковбоя.

Тобіас Мейер, директор Sotheby's: "Він був одержимий Елвісом та іншими зірками. Він малював Монро, Тейлор, Джекі Кенеді, але Елвіс був у його творчості головною фігурою".

За Елвіса організатори планують отримати 50 мільйонів доларів. Торги Sotheby's розпочне 9 травня.

Теги: аукцион лот sotheby's
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 658