Худим ізраїльським моделям доведеться від'їдатися. Тамтешні посадовці видали закон, який забороняє модельєрам користуватися послугами занадто худорлявих манекенниць, а також використовути кістляві образи у рекламі будь-чого.

Ізраїльський уряд заборонив залучати занадто худих моделей до показів одягу чи реклами будь-якої продукції. Окрім того, посадовці заборонили використовувати фото шоп чи будь-який інший графічний редактор для того, аби візуально робити манекенниць худішими.

Дивіться також: UFW: Яку осінь пропонують українцям дизайнери?

Рейчел Адато, представниця уряду Ізраїлю: "Гарна – не означає надмірно худорлява. Краса - це не анорексія. Це дуже небезпечна хвороба. І це головна причина, чому ми вирішили запровадити такий закон".

Дехто з експертів модної індустрії погоджується із посадовцями. Приміром, фотографи визнають: галузь встановила нереальні стандарти для жіночого тіла. І тенденція стає все більш небезпечною. Прихильники закону закликають жінок полюбити себе та своє тіло - яким би воно не було.

Дивіться сюжет: UFW: Хто вдягає українську еліту?

Даніт Розмін, модель: "Головне - любити себе такою, яка ти є. Тільки тоді можна досягти максимального комфорту. І тільки в такому стані жінка виглядає найбільш привабливою".

Дивіться також: Модельний бізнес в Україні: вигідний, але складний

Надмірна худорлявість на подіумах викликає все більше критики, після того, як в 2006-му році дві манекенниці з Латинської Америки померли від виснаження. Першими боротися з цією тенденцією почали в Італії та Індії.

Дивіться також фоторепортажі UBR: 

UFW: французская классика Федора Возианова

UFW: дуэт Каменская Кононова - мода для сильных

UFW: Хто вдягає українську еліту?

UFW: Дизайнер Ольга Аленова предложила быть легче

UFW: африканские мотивы от Пустовит

UFW: квинтэссенция женственности в коллекции Анны Бублик

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: израиль красота стиль мода модели стандарты анорексия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2198