На свята він править у церкві. А в будні навчає молодь стрибати з парашута. На Дніпропетровщині священик створив спеціальний клуб. Поки що навчання проходять на полігоні. Щойно погода поліпшиться - майстерність вдосконалюватимуть уже в небі.

Для прихожан церкви він батюшка. Для сільських підлітків - батя. Георгій не звичайний священнослужитель. А справжній екстремал. На його рахунку - не один десяток стрибків із парашутом. Тепер цього виду спорту навчає інших. Кілька років тому навіть створив спеціальний гурток.

Муштрує учнів на полігоні військової частини. Це поки погода нельотна. Каже: на борт літака слабодухому - зась. Адже у небі може трапитись будь-що.

Отець Георгій, настоятель Свято-духівської церкви: "Может быть прорыв купола. И каждый мальчик, который поднимает голову, говорит "купол". Он должен быть уверен: если небольшая дырочка образовалась, то это не страшно. Другое дело, когда отсутствует 1/3 купола. Он сразу должен ввести запасной парашют в действие".

Дмитрові - 17. З парашутом стрибав уже 5 разів - з літака та вертольота. Каже: вільне падіння - це не тільки вибух адреналіну.

Дмитро Ханов, член парашутного клубу: "После воздуха ты с тем, с кем прыгал, как-то очищаешься изнутри. У тебя пропадают обиды, злость. И ты уже возвращаешься спокойным после прыжка".

Усі витрати отець Георгій бере на себе. Один виліт літака обходиться в середньому 3 тисячі гривень. Аби професійно займатися спортом, необхідне спорядження. Ціни на нього - немалі.

За комбінезон доведеться викласти щонайменше 170 доларів. Спеціальні штани обійдуться мінімум 105 доларів. Ну а сам парашут потягне на 1000 умовних одиниць.

Теги: парашют хобби батюшка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1314