Тайвань стане першої країною в Азії, яка відмовиться від використання у їжу акулячих плавників. Заборона вступить в силу наступного року. Акулячі плавники вважаються делікатесом. Та через примхи гурманів, у світі щорічно гине біля 70 мільйонів акул.

За кілограм акулячих плавників можна виручити до 700 доларів. Рибалки відрізають найцінніше. А рибу - живу чи мертву - викидають назад у океан. Тайвань заборонив такий промисел. Морські мисливці - проти.

Голова Спілки рибалок, Джеймс Ша: "Це не розумно забороняти ловити акул через плавники. Адже тайванці їдять не тільки їх, ми їмо акуляче м'ясо та навіть шкіру".

Суп із акулячих плавників вважається делікатесом та символом статусу. Щороку жертвами прибуткового бізнесу стають до 70 мільйонів акул. Через це популяція рідкісних видів постійно зменшується.

Директор міжнародного центру з захисту акул, Метт Ренд: "Заборона Тайваню недостатня. Уряд країни повинен взагалі заборонити ловити акул, які знаходяться на межі винищення".

Тайвань займає четверте місце серед країн-постачальників акулячих плавників. Більше продають лише Індонезія, Індія та Іспанія. Переважні обсяги делікатесу споживає Китай.

Теги: акула тайвань природа деликатес плавник
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 551