Кохання на кінчиках пальців. У цьому театрі декорації - з Іграшок, а в головних ролях... пальці. Виставу "Поцілунок та сльози" поставив бельгійський режисер. Це щось середнє між театром, кіно і танцем. Історію любові розповідають за допомогою чоловічої і жіночої руки і проектують це на великий екран, тож у глядачів виникає враження, наче вони переглядають стрічку.

Жако ван Дормаел, режисер: "Це розповідь про літню жінку, яка згадує про хлопчика, у якого закохалася у дванадцять років. Вона не пам`ятає його імені та обличчя - тільки дотик руки. І потім шукає усе життя його пальці".

Декорацій у кожній сцені мінімум - тільки кухонний стіл як сцена та своєрідні спецефекти. Наприклад, шторм здіймає фен, а пластикова плівка перетворюється на зіркове небо на піщаному пляжі.

Мішель Анн де Мей, актриса: "Рука завжди оголена - це відтворює форму чуттєвості. Інколи завдяки грі тіней пальці перетворюються на тварину, іноді - на птаха. Часом рука взаємодіє з партнером мовою жестів і танцює. Тому моя героїня дуже емоційна".

Спектакль "Поцілунок та сльози" викликав схвальні відгуки у бельгійських театралів під час турне по країні. Тому тепер пальці вирушають на гастролі до Європи та у країни Близького Сходу, аби розповістИ неповторну історію кохання вже закордонним глядачам.

Теги: театр брюссель культура
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 861