У Лапландії, на Майдані Незалежності чи під ялинкою вдома? Ви вже визначилися, як святкуватимете Новий рік? Як його зустрічають українські бізнесмени?

У підприємців гаряча пора. Кінець року, коли компанії підбивають підсумки і намагаються повернути усі борги. Щоб наступного року робота ладилася. Водночас, топ-менеджери вже мріють про 31 грудня. Комерційний директор компанії з дизайну інтер'єрів Ганна із чоловіком зібралися до самої Лапландії, на справжнього Санту подивитися.

Ганна та Юрій Нікішіни: "У нас есть еще маленькая дочка, ей 4,5 года. Но этот Новый год будет первым, когда она поедет смотреть новый год в Лапландию. Конечно, в нашем детстве такого невозможно было себе позволить, но наши клиенты, рекомендовали нам свозить ребенка в Лапландию".

А ювелір Наталія Нетовкіна теж відпочиватиме не вдома. Щоправда, подорожі не запланувала. Прийде до головної ялинки країни.

Наталія Нетовкіна, ювелір: "Мы были очарованы в прошлом годе новым годом на Крещатике. Знаете было потрясающее шоу. Этот год мы снова будем встречать новый год на Керщатике".

Про келих шампанського у родинному колі мріє В’ячеслав Крук, одеський бізнесмен, який керує мережею готелів. Для своїх п'яти дітей він уже вибрав подарунки.

Вячеслав Крук, бізнесмен: "Если вдруг в какие-то праздники дети под подушкой не находят каких-то подарков, особенно в такие как день святого Николая, это конечно же скандал".

А ось коли бізнесмени вітають один Одного з Новим роком, окрім традиційного, бажають іще й стабільності курсів валют. Щоб можна було прогнозовано вести справи.

Теги: новый год праздник бизнесмены
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1422