У Великій Британії дванадцять годин поспіль джентльмени змагалися у вмінні стригти газони. За правилами, до кожної команди входять по три гравці. Вони змінюють один одного за кермом газонокосарки. В цей час інші двоє слідкують за тим, аби у пристрої не закінчувалося пальне та лагодять несправності. Та найбільша складність змагання у тому, що їх проводять .... вночі.

"Ми змагаємося вночі, аби ускладнити завдання. Так, учасники бачать набагато меншу територію поля. Адже надворі темно і видно лише той шматочок поля, на який падає світло з газонокосарки. Ті, хто може впоратися навіть за таких складних умов, дійсно гідні перемоги", - пояснив умови організатор змагань Марк Джаф.

Переможцем вважають команду, яка пройде найбільшу кількість кіл. Цього року, найвправніші газонокосарники наїздили аж 362 кола.

"Якщо говорити про ексцентричні види спорту у Великій Британії, то перегони на газонокосарках – яскравий приклад таких змагань. Адже, здавалось би, не багато людей схочуть косити газон дванадцять годин поспіль, та ще й вночі. Ті, хто наважуються взяти участь в цих змаганнях, мають дійсно гарне почуття гумору", - сміється організатор змагань Марк Джаф.

Подібні змагання на Туманному Альбіоні проводять вже вп’яте. Втім, два останні роки захід скасовували, через несприятливі погодні умови. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr великобританя газонокосилки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1040