Українці традиційно починають прикрашати будинки за два тижні до свята. У цьому році фахівці радять нарядити ялинку "в стилі ретро"

Hand-made подарки к Новому году 

У цьому сезоні в моду входять старовинні новорічні прикраси - сімейні реліквії. Дизайнери радять діставати з комірок коробки з радянськими кулями і "бурульками" - ними наряджати будинок.

Довідка УНН: за легендою, перша скляна ялинкова кулька була видута в Тюрингії (Саксонія) в XVI столітті через неврожай яблук, які тоді були головною прикрасою ялинок. На Русі перші ялинкові прикраси робили із соломи, скалок, ганчір'я, кольорових стрічок, пізніше зпаперу, картону та фольги. Їх виробництвом займались вже спеціальні картонажні майстерні. Скляні прикраси в Росії ввійшли в моду в середині ХІХ століття.

Цьогорічний тренд - епатажні костюми

Ялинкові прикраси завжди відтворювали події часу. Під час Другої світової війни всі прикраси мали вигляд "парашутистів": до них прив'язували шматочки тканини. Після польоту Юрія Гагаріна в космос були популярні ялинкові прикраси у вигляді ракет такосмонавтів. В 1980 році, після проведення у Москві Олімпійських ігор, набули популярності прикраси в вигляді Олімпійського ведмедя.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: новый год елка украшения
Источник: УНН Просмотров: 2177
Загрузка...
Загрузка...