У Лондоні розпочався дизайнерський фестиваль під назвою "Три-де революція". Талановиті винахідники представили там власні вироби, які створювали протягом останніх 2 років за допомогою спеціалізованих три-де принтерів. Окрасою заходу стала тривимірна сукня, зроблена саме на такому пристрої.

"Ви знаєте, відтоді як створили перший звичайний пристрій на кшталт принтера, що робив відбитки зображень, вирізьблених на дереві, до моменту, коли виник три-де принтер минуло 260 років. І тепер ми можемо милуватися цим чудовим вбранням. Його зробили на три-де принтері. З рідкої субстанції спроектували сукню. Нічого не кроїли, нічого не шили", - хвалиться організатор фестивалю Мюррей Мосс.

Організатори фестивалю запевняють: три-де мистецтво іще в стані зародження. Однак, саме воно вже найближчим часом докорінно змінить життя людей.

"Поки що це мистецтво тільки розвивається. Але трохи згодом ми зрозуміємо, наскільки простіше створювати речі на три-де принтерах, аніж виробляти їх так, як ми це робимо зараз. Перша перевага - значне прискорення процесу. Друга - люди не будуть перенапружуватися", - малює перспективу організатор фестивалю Мюррей Мосс.

Фестиваль "три-де революція" в Лондоні проводять уперше. Втім, як заявляють організатори, точно не востаннє. Цього року захід триватиме до 25 вересня. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лондон принтер 3d. ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1158