Дизайнерам стає дедалі важче дивувати вибагливих клієнтів. На рахунку кутюр’є вже є колекції одягу з рослин, шоколаду та навіть коштовного каміння. Однак, у модних творців іще є безліч козирів у рукаві. Так, приміром, у Німеччині молода дизайнерка створила вбрання з молока. Точніше, вона розробила матеріал, який можна отримати з висококонцентрованого протеїну, що міститься у цьому продукті. Ця тканина – перша у світі, яку створено без додавання будь-яких хімікатів.

"Цей одяг можна прати, як і будь-який інший. Його можна навіть прасувати. Тканина не потребує якихось спеціальних методів очищення чи прасування", - впевнена дизайнер одягу Анке Домаске.

Дизайнерка-новатор займається модою заради задоволення. Насправді вона – мікробіолог за фахом. Саме тому і додумалася створити таку неймовірну тканину. Матеріал для перших екземплярів убрання з нової колекції жінка виробляла безпосередньо вдома.

"Я просто хотіла допомогти людям, які страждають на алергію. Тим, хто не може носити окремі види тканин. До того ж, цей матеріал – антибактеріальний від природи. Тож, підійде навіть тим, хто не має алергії, але хоче почуватися краще", - каже дизайнер одягу Анке Домаске.

А ще дизайнерка запевняє, що одяг із молочної тканини також може регулювати кров’яний тиск і температуру тіла того, хто його носить. Але найбільша перевага матеріалу у тому, що він узагалі не рветься. Повідомляє телеканал UBR.

.

Теги: дизайн германия ubr ткань из молока
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1088