Снігова людина є. Принаймні, вчені стверджують, що знайшли у Сибіру її сліди. Їм вдалося натрапити на печеру - імовірну домівку невідомої істоти - а там і предмети побуту, і клаптики шерсті, заявили росіяни.

Вчені знайшли докази існування снігової людини. Вони впевнені - міфічна істота живе в Сибіру. До складу дослідної експедиції увійшли вчені зі США, Канади, Швеції, Естонії та Росії. Вони вирушили в Кемеровську область – місце, яке славиться міфами про цю істоту. В лісах регіону дослідники знайшли клок волосся, предмети побуту, навіть щось схоже на ліжко снігової людини.

"Чашка, в которой был корм собак, сухой корм. Так они расколотили ночью вот эту чашку, съели корм, а чашку разбили на мелкие кусочки. Вот это вот остатки этой миски большой", - розповідає Ігор Бурцев, директор міжнародного центру Hominology.

Зріст снігової людини понад два метри. Це хтось на кшталт російського боксера Миколи Валуєва. До слова, він теж бере участь у пошуках міфічної тварини. Але окремі учасники експедиції, не довіряють знайденим доказам

"Пока мы не обнаружим костные останки этого снежного человека, ловить его бессмысленно. Он не инопланетянин, и он живет не больше, чем человек – около ста лет. Эта проблема муссируется. Значит должны быть костные останки", - заявив Валерій Кімєєв, ад'юнкт археології.

Домінологи говорять про високий інтелект Йєті, мовляв - такі хитрі, що вдало ховаються від людей та відеокамер. Їхні опоненти заперечують, мовляв, навіть сліди істоти - не доказ, бо знаходять лише праву ногу, а чому немає слідів лівої - невідомо. Не дивлячись на суперечки, пошуки істоти продовжуються. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: экспедиция ubr сибирь снежный человек
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1316