Тиждень української моди відгудів. Тенденції на осінь - не надто рясніють яскравістю. Утім деякі вітчизняні дизайнери все ж відійшли від світових трендів і запропонували фешн осінь у червоних та синіх кольорах.

Осінь-зима 2012 - 2013 го у баченні українських модельєрів буде у похмурою та монохромною. У їхніх колекціях - чорний, темно-сірий, із найяскравіших - теракотовий і темно-зелений.

Дивіться також: UFW: Хто вдягає українську еліту?

Олена Даць, дизайнер: "В колекції в основному чорні кольори все-таки хочемо не хочемо, але зима диктує своє. З додатком делікатного кольору шампанського. Можливо такий маленький натяк, що всі зірки його обожнюють".

Дизайнер Олена Буреніна звернулася до популярної наступного сезону готики. Чорне і біле - інь і янь. Нічого нового, модники. Притаманний Буреніній конструктивізм, геометричні форми пальто, спідниць та сорочок. Родзинка показу - роги та крюки на моделях, роблять атмосферу ще менш життєрадісною.

ФОТОРЕПОРТАЖ: UFW: французская классика Федора Возианова

Традиційно виділився дует Анукі-Бічолла. Вони присвятили колекцію грузинським народним мотивам. Пальто чоха, національний головний убір чіхтикопі - основні елементи. Чорні шати доповнили аплікації у вигляді силуетів птахів.

Anouki Bicholla, дизайнери: "Черный и бежевый он очень элегантный. Это стронг леди. Это грузинский силуэт. Поэтому мы решили бежевый. Это зима, поэтому красный или зеленый будет нехорошо".

Закривали показ грузинських дизайнерів український гурт Хардкісс. Вокалістка вийшла на подіум у весільній сукні.

ФОТОРЕПОРТАЖ: UFW: Дизайнер Ольга Аленова предложила быть легче

А от на противагу тьмяності та яскравості деякі дизайнери пропонують одягтися яскраво та вишукано. Один з небагатьох модельєрів, які залишилися вірними барвам - Юлія Айсіна. Біле, червоне, колір фуксії - на тлі загальної сіро-чорної гами у поєднанні з жіночністю запаморочать голову не лише модницям. Завжди сексуальна - такою має бути жінка на думку дизайнерки.

Ірина Кононенко, Олександр Павленко, UBR.

Теги: одежда стиль показ ufw украинская неделя моды осень-зима 2012-2013
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1666