У Києві оселилася тропічна екзотика. Пернаті з Африки, Австралії, Азії та Океанії - загалом понад сто пташок пурхають у столичному будинку природи. Перлина експозиції - представник найбільших у світі папуг - синій Ара. Канарок на виставці шість. Усі співають, та не на замовлення!

"Цей заморський гість кілька століть тому прикрашав палаци та маєтки. Пташка була настільки рідкісна, що її ціна вимірювалася її власною вагою.

Ці кумедні папужки! На виставці їх представили більше, ніж десять видів. Утім загальну увагу привернув папуга Рома.

Офіційна назва виду "еклектус". Перехвилювався, каже власник. Такої кількості людей не бачив ніколи, хоч і зростав у клітці.

"Ему несколько лет, он учится говорить. Постоянно запоминает новые слова, новые фразы. Но ключевые: мама, папа, Рома", - розповідає Віталій Василенко наглядач секції співочих та декоративних птахів.

Менші за розміром, і не такі говірливі, папужки хвилясті.

"Так называемый, выставочный волнистый папугай. Уникальный для Украины. В первую очередь тем, что он в два раза больше обычного волнистого попугайчика. Он очень способный для разговора", - хвалиться Сергій Гуровський, який розводить хвилястих папуг.

Утім хвилястий із нами поговорити не захотів. Зате продемонстрував свою майстерність літати.

Цих представників сімейства говорити не навчиш. Тільки співати. Микола Семенович розводить канарок більше ніж десять років. Утім особливо пишається тим, що вчить птахів щебету.

"Он пересмешник, и он может любую песенку спеть. Вот, например, синичку. И он споет это. Если весенняя синица поет весной", - каже експерт з оцінювання співу канарок Микола Процко.

На жаль, не всі птахи співочі. Ця здатність спадкова, тому і коштують вони дорожче. Для прикладу, звичайну канарку можна придбати за 200 гривень. Тоді як голосистий талант - не менше, ніж за півтори тисячі. Така ж ситуація і з говорунами. Утім тут розцінки вищі. Від 500 гривень до 4тисяч. Однак, порівняно з попередніми роками, вартість пернатих зменшилася, оскільки їх уже не везуть контрабандою, а почали розводити в Україні. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr выставка птиц поющие птицы
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1637