Україні відкрили Шенгенську візу... На Європейській площі столиці. Учасники флешмобу вимагали від європейських країн спростити умови видачі Шенгенських перепусток для наших громадян.

"Ми вирішили, що ми втілюватимемо свої ідеї такими гарними веселими заходами. Вони нікого не ображають, а навпаки підкреслюють, що українці є високоосвіченими людьми, ми є культурними людьми. Ми поважаємо всіх і заслуговуємо поваги до себе", - пояснила Ганна Закревська-Буряк, організатор флешмобу.

Організатори акції звернулися до посольств ЄС із проханням спростити процес оформлення віз, а в подальшому повністю їх скасувати. Нині за статистикою на 37 українців перепадає лише один шенгенський дозвіл.

"Чим більш яскравіше ми будемо говорити про ці проблеми, тим більше буде уваги до них, як з боку дипломатичних установ, так і з боку українських державних органів влади", - вважає керівник Громадської ініціативи Ірина Сушко.

Тож увагу привертали банером Шенгенської візи, "оформленої" одразу на всю державу. Розмір документа 6 на 8 метрів. На дозволі-велетні розписалися понад 100 людей, які підтримують спрощення візового режиму між Україною та ЄС.

Навесні цього року Президент Віктор Янукович підписав указ, згідно з яким Україна має підготувати все необхідне, аби до кінця року спростити візовий режим із країнами ЄС. А саме: запровадити біометричні паспорти. Та облаштувати кордон пристроями, які зчитуватимуть із них інформацію. Тож для власників старих документів Шенген закриється за рік півтора. Новий паспорт міститиме чип з інформацією про власника. Вважають, що це додатковий захист від підробок. Розповідає телеканал UBR.

Теги: ubr шенгенская виза флешмоб
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1372