Завтра у Києві стартує Український тиждень моди. Грандіозне дійство розпочнеться у Мистецькому арсеналі. Цього сезону свої колекції представлять 42 дизайнери. Організатори обіцяють - відвідувачів чекає немало сюрпризів.

Українські дизайнери слідом за європейськими пропонують легкість у тканинах та жіночність. Утім, в українських дизайнерів своя фішка: яскравість та незалежність.

Спалахи фотокамер, примірки, усмішки зірок шоу-бізнесу. Молода модельєрка Анастасія Іванова вирішила будь-що відзначитися цього року. Залучила до показу відомі обличчя країни. Утім вважає, що її колекція вирізняється зовсім іншим.

"В этой коллекции я сделала достаточно много красных платьев, потому что в этой коллекции хотелось показать сексуальность женщины, которую выражает красный цвіт", - розповіла Анастасія Іванова, дизайнер.

У колекції переважно романтичні сукні. Легкість шовку та шифону додають жіночності, вважає дизайнерка. А ось масивні аксесуари та прикраси символізують рішучість. Не забракло у роботах Іванової і кольорів. Синій, зелений, червоний та класичні - білий і чорний домінують.

"Мені от дуже подобається Настіне ноу-хау. Ну, власне, начебто ми це все знали, але покажу ось цю детель, вона вносить щось нове в образ, одягаєш, як крильця, асиметрично, до речі. Це теж сьогоднішній день", - пояснює Ольга Сумська, актриса.

Звернулася кутюр’є і до автентичних елементів. Пояси вишиті бісером у національному стилі.

"Мне очень нравится все яркое с национальным колоритом, а тем более с украинским", - каже Аліна Завальська, гурт "Алібі".

Роботи Насті Іванової мають і власну "родзинку". Нижня спідниця у довгих сукнях - укорочена. Це додає сексуальності моделям. Розповідає телеканал UBR.

Теги: неделя моды ubr дизайнеры
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1449