Навіть новий голлівудський блокбастер не викликає такого ажіотажу, як новинка з індустрії відеоігор. Останнім бестселером, схоже, стане третя частина забавки "Механізми війни" від Майкрософт.

"Ця гра дуже популярна. Ми вже продали 13 мільйонів примірників. Інтерес до забавки великий, оскільки там є все. І графіка, і цікаві герої, і неймовірно захопливий сюжет. Зізнаюся, ми так і хотіли. Якщо чесно, сподіваємося наробити ще більше галасу, коли третя частина "Механізмів війни" з’явиться на полицях магазинів", - мріє графічний дизайнер Кліф Блезинський.

Вартість "Механізмів війни-3" - 60 доларів. Утім, наразі купити їх можна лише в Сполучених Штатах. У Європі гра з’явиться наступного місяця. Та для найвідданіших фанів, у Майкрософт зробили сюрприз. Власникам консолі Ікс-Бокс 360 нададуть можливість просто завантажити забавку з Інтернету.

"Зрештою, ми також робимо бізнес. І повинні постійно вигадувати щось, аби привабити та втримати якомога більше клієнтів. Тож створили ігровий контент, який можна буде завантажити з мережі. Для цього потрібно придбати спеціальний абонемент. І ще маленький секрет – інтернет-версія матиме додаткові мапи", - відкрив таємницю графічний дизайнер Кліф Блезинський.

Обсяг ринку відеоігор Сполучених Штатів наразі оцінюють у 64 мільярди доларів. До того ж, більшу частину капіталу акумулюють саме забавки в стилі "шутери", або "стрілялки". Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша ubr майкрософт вилеоигры
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1028