Піратський корабель, автомобіль нареченої і ліжечко для принцеси. Кілька нехитрих дизайнерських прийомів і саме на таке диво перетворюється звичайна .... дитяча коляска. Одразу у кількох великих містах України відбувся парад візочків для малюків. З креативними ідеями в українських матусь все гаразд. Адже малюків у колясках не впізнати. Тут і принцеса, і полуничка в кошичку і навіть пірати на кораблі.

"В морі нам усі радіють – ми добрі пірати. Шукаємо скарби, допомагаємо, нікого не ображаємо", – так учасниця Настя пояснила свій задум каналу UBR. Настя на параді колясок уже вдруге. Цьогоріч її команда у складі матусі та маленького братика підкорила серця глядачів. Власне, їм і віддали перемогу. "Молодці батьки, підготувалися. Костюми були дуже красиві і обирати було вкрай складно", - ділиться враженнями член жюрі Валентина Ящук.

Однорічна Софійка крокувала з матусею червоною доріжкою вперше. "У нас дівчинка така ніжинка мамина. І вона любить в нас все таке ніжне та красиве. Тому ми вирішили її так назвати", - матуся

Катерина тримає на руках свою Квіточку. Батьки кажуть: подібні свята – зміцнюють родину. В цій команді, навіть татусь від участі не відмовився. "Цілий вечір, навіть до ночі сиділи, знадобився матеріал такий утеплювач – з нього ми зробили корпус корабля, ось все видно з чого. Бамбукові палички, все з дому", - нахвалює свій витвір татусь Володимир. Загалом витрати невеликі – не більше 200 грн. А ось для переможців підготували особливі призи. Щоб розвивали фантазію і креативність. "Це альбоми Айвазовського, Клода Моне та Леонардо Да Вінчі. Це такий початок сімейної бібліотеки і стимул до натхнення і розвитку творчих здібностей дитини", - каже Олена Мініна, організатор Параду колясок.

Окрім столиці, Парад колясок цьогоріч пройшов у Запоріжжі, Харкові, Донецьку, Сімферополі та Одесі. Креативних родин в Україні виявилось понад 300.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: парад дети ubr коляски
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 761