До Євро-2012 іще 114 днів, а українські бізнесмени вже по вуха в роботі. Розробляють стратегії – як побільше заробити за місяць, доки триватиме чемпіонат. Заклади харчування уже визначилися.

Футбольних вболівальників українські ресторани заохочуватимуть традиційною кухнею – червоним борщем, варениками та хлібом з салом. Смакота.

Галина Лосєва, власниця ресторану: "Будет кровянка, домашняя колбаса, будет каша которую будем подавать в разрезанных тыквах, это наша коронная. Будем учитывать, кто к нам приезжает несомненно, просто сколько я бы не ездила по миру, я возвращаюсь и первое что я прошу подать на стол - это наш хлебушек с кусочком сала, я скучаю за ним. Будем готовить айтопф для немцев, будем делать гуляш для венгров".

Нагодовані досхочу європейці вирушать за сувенірами. Тут їх чекає не менш привабливий асортимент. І знову передусім - автентичність.

Наталія Волошина, виконавчий директор Асоціації виробників сувенірів: "Всегда во всех странах в первую очередь покупают тематические этнические сувениры, все что будет с национальной символикой – вышивка, орнаменты, глиняные изделия, деревянные".

Найпростіший магнітик на холодильник, зроблений вручну, коштуватиме приблизно 60 гривень. У стільки ж обійдеться українська вувузела – зузулиця - неофіційний талісман Євро-2012. Більше заробити зможуть ті, хто креативно мислить і не шкодує часу та зусиль на втілення своїх ідей. Оригінальне поєднання вишивки з футболом коштуватиме вболівальникам понад 300 гривень.

Італія, Німеччина, Голандія, Польща. Ну і куди ж без України. Замість вишиванки – вишита футболка. Традиційні українські орнаменти у кольорах збірних з футболу різних країн. Оригінально, зручно та красиво – такий сувенір запам’ятається надовго.

Дивіться також: До ЄВРО-2012 залучать привабливих бодігардів

Микола Лавренов, співавтор ідеї: "Хочемо щоб воно було символічно, тобто щоб символізувало не тільки кольори, але й додаткові символи. Коли ми розробляли макет Голландії було вирішено що орнамент однозначно буде квітковий, оскільки Голландія асоціюється як країна квітів".

Вишиті футболки своїх збірних можуть вже сьогодні придбати фанати з 9 країн. До літа асортимент хочуть розширити, а ціни на товар підняти - на 10 %.

Дивіться також: Податкова полюватиме на охочих здати житло під час Євро-2012

Назар Дудар, співавтор ідеї: "Зрозуміло що ми очікуємо що цей товар буде користуватися великим попитом на єврочемпіонаті у іноземних гостей, але все ж таки більша орієнтація у нас іде на українського споживача, так як дані футболки не є дуже дорогими вони ідуть в середньому ціновому сегменті. Зараз ціна футболки 290 гривень".

Дивіться також: Готелі готові до Євро-2012 на 80%. Ціни обіцяють адекватні

А от сувенірів з офіційною символікою в Україні буде не так і багато. Українські виробники не поспішають купувати ліцензії. Кажуть, це невиправдано дорого.

Теги: спорт подарки символика сувениры гости евро 2012 угощения
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4063