Борщ, сало і деруни в переліку топ-страв України, які збираються презентувати гостям Євро-2012 заклади харчування. Ресторанні критики переконують: шлунку європейця наша їжа може здатися заважкою.

Який вболівальник не скуштує українського борщу. Спеціальна комісія з істориків, етнографів та рестораторів склала список найпопулярніших національних страв. Їх пропонуватимуть туристам. Під час "Євро-2012". Організатори заявили: серед фаворитів - борщ, капусняк запорізький, холодець, сало з часником, деруни, налисники з сиром, порося запечене з гречаною кашею та вареники. А ще домашня ковбаса та пиріг з яблуками. Страви обрали під час конкурсу. Люди надсилали рецепти. Їх організатори отримали понад тисячу. Потім – з них визначили найкращі.

Микола Присяжнюк, Міністр аграрної політики та продовольства України: "Наші традиційні страви, їх знають практично всі, хто приїздить до України. І потім, коли вони їдуть до дому, вони згадують, скучають за нашими традиційними блюдами. Ну, може ще за рядом позицій. Якщо подивитись до цього переліку десяти страв, звичайно я віддав би перевагу борщу, холодцю салу та дерунам".

А ось ресторатори, не причетні до конкурсу, переконують: далеко не всі страви з переліку можна назвати суто українськими. А ще іронізують: після такого ситного обіду буде не до футбольних баталій.

Дивіться також: ЄВРО-2012: Чим годуватимуть та що продаватимуть європейцям в Україні

Сергій капуста шеф-кухар ресторану: "Это должны быть легкие летние блюда. Более-менее горячие или холодные закуски. Например, борщ можно подавать даже холодным. Например, если креативно подойти крем суп. И положить туда вареник и туда положить пассировку-капусту, лучок".

І чи не найголовніше - чи дорогі будуть такі страви. Готелі вже звинувачують у тому, що вони перестаралися та накрутили свої розцінки.

Читайте також: Янукович: Мы сделаем все, чтобы с достоинством провести Евро-2012

Валерій Поляковський, ресторанний критик: "То что рестораторы попытаются обогатится мгновенно на Евро 2012, это понятно. С другой стороны те рестораторы, которые готовы мыслить здраво, - они понимают- что, по сути, кроме ресторанов, которые возле стадиона в том районе, особо ни какого это Евро-2012 не отразится".

Дивіться також: Скільки зароблять ресторани на ЄВРО-2012?

Тим часом економісти вже підрахували, що європейці проїдять в Україні 130 мільйонів євро. І це попри те, що поки що середнє замовлення в Києві обійдеться 300 гривень на людину. А, приміром у Парижі вечеря коштує 32 євро.

Теги: украина блюда иностранцы ресторан спорт еда евро-2012
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1675