Проти лідера гурту "Ляпіс Трубецкой" Сергія Міхалка порушили кримінальну справу. Його звинувачують у публічній образі президента Білорусі Олександра Лукашенка. Тепер співака викликають до прокуратури. Одне з білоруських видань стверджує, що виконавця покарали за сміливі вислови проти влади. Відеоінтерв'ю Сергія Міхалка, де він вкрай негативно відгукнувся про лідера своєї країни, миттю потрапило в мережу.

"Короче, это лжец, вор и невежда. Никакой он не президент. Это человек, который ненавидит свой народ. И в лучшем случае заслуживает справедливого суда", - заявив фронтмен гурту "Ляпіс Трубецькой" Сергій Міхалок.

До речі, Ляпіс висловлював не тільки негативні міркування стосовно президента. Нещодавно він випустив кавер-версію пісеньки про Буратіно, де говорить про Лукашенка досить привітно.

"ЛУ-КА-ШЕН-КА"

Раніше Міхалок уже виступав із критикою відносно білоруського уряду. Навесні 2011 року в інтернеті з'явилися чутки про існування "чорного списку" груп, заборонених на території Білорусі. Потрапив туди і "Ляпіс Трубецкой".

Та не тільки Міхалка обурює нинішня влада. Андрій Макаревич останнім часом теж відзначився критичними заявами про керівництво Росії. І ось нещодавно він написав сатиричну пісню "К нам в Холуёво приезжает Путин". Вона розповідає про підготовку провінційного міста до приїзду Володимира Путіна.

Невідомо, як слова пісень виконавців "зі стажем" вплинуть на їхню подальшу долю. Андрію Макаревичу, імовірно, пробачать, а от Ляпісу Трубецькому – навряд чи. Розповідає телеканал UBR.

Теги: россия белоруссия ubr макаревич ляпис трубецкой
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 971