Донецький Шахтар передав євро кубкову естафету ще трьом українським командам. В 1/16 фіналу Ліги Європи київське Динамо задовольнялося нічиєю у першому поєдинку проти Бордо. Відкрив рахунок на двадцятій хвилині півзахисник синьо-білих Лукман Аруна. Але вже за три хвилини Людовік Обраняк відновив статус-кво. У подальшому ініціативою повністю володіли динамівці, однак так і не змогли пробити голкіпера жирондинців.

Діамантовий байк зірки світового футболу виставили на торги

В інших поєдинках дніпропетровський Дніпро на виїзді поступився швейцарському Базелю 0:2. А Металіст в Англії вистояв нульову нічию. До того ж арбітр двічі скасовував голи у ворота харків’ян через офсайд.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.