Іноземні перевізники зможуть забезпечити транспортування пасажирів (вболівальників, гостей та учасників чемпіонату) зі своїх країн по Україні під час Євро-2012. Для цього їм необхідно отримати дозволи відповідно до міжурядових Угод про міжнародне автомобільне сполучення, кожною з яких передбачено, що в'їзд, транзитний проїзд, а також здійснення інших видів перевезень територіями різних держав відбувається на підставі дозволів, які видаються уповноваженими органами договірних сторін. Про це повідомили у прес-службі Мінінфраструктури України.

читайте також ЄВРО-2012: Які штрафи готують для вболівальників?

Відповідно до ст. 57 Закону України "Про автомобільний транспорт" перевезення пасажирів (вболівальників, гостей та учасників чемпіонату) і вантажів між пунктами, розташованими на території України, транспортними засобами, що належать іноземним перевізникам, забороняється, якщо на це не було отримано дозволу центрального органу виконавчої влади з питань автомобільного транспорту. Відтак фахівці Міністерства інфраструктури України розробили проект наказу "Про затвердження тимчасового порядку оформлення і видачі іноземним перевізникам дозволів для здійснення перевезень пасажирів (вболівальників, гостей та учасників чемпіонату) між пунктами, розташованими на території України під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу".

Оформлення і видача дозволів для перевезення іноземних пасажирів – гостей чемпіонату проводитиметься за фактом прибуття автомобільного транспортного засобу з кількістю місць для сидіння більше 9 (з місцем водія включно), при пред'явленні документу щодо допуску до здійснення перевезень пасажирів у відповідності до норм національного законодавства країни реєстрації транспортного засобу (ліцензія), реєстраційних документів на автомобіль, посвідчень водіїв, списку пасажирів. Крім того, автобус повинен відповідати технічним вимогам відповідно до положень Угоди INTERBUS. Іноземний перевізник забезпечується дозволами для перевезення пасажирів по Україні, необхідними йому виключно для конкретної поїздки. Використані дозволи підлягають обов'язковому поверненню у структурні підрозділи Уповноваженого органу. Термін дії дозволів - 14 календарних днів до Євро-2012 та 14 календарних днів після чемпіонату.

Теги: транспорт перевозки болельщики евро 2012
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1344