Національний олімпійський комітет України 20 березня за результатами тендерів уклав низку угод на рекламні послуги на загальну суму 4,65 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

ПрАТ "Олімпійська Арена" отримає 0,60 млн грн. на випуск 12 номерів спортивного журналу, в якому висвітлюється розвиток олімпійського руху в Україні. В 2011 році на випуск "Олімпійської арени" відомство Сергія Бубки виділило 0,53 млн грн.

чит. также На Олимпиаду-2012 поедут 212 украинцев

ТОВ "Продюсерська агенція "Студіо – ПІО" отримає 0,36 млн грн. за виготовлення та трансляцію 13 телепрограм про підготовку, проводи та участь спортсменів на І зимових Юнацьких Олімпійських іграх у м.Інсбрук.

Підприємець Афанасенко О.В. заробить 0,96 млн грн. за виготовлення та трансляцію по телебаченню п’яти відеороликів спрямованих на підтримку Українських спортсменів на ХХХ Олімпійських іграх в м.Лондоні.

ПП "Кримський Дозор" отримає 2,73 млн грн. за організацію п’яти заходів: Всеукраїнської урочистої церемонії “Герої спортивного року”, семінару-наради НОК України з суб’єктами олімпійського руху, проведення телевізійної вікторини "Знавець олімпійського спорту", семінару-наради "Менеджмент реалізації Програми розвитку олімпійського руху в Україні на період 2011- 2014р. в сучасних умовах", семінару спортивних журналістів.

Теги: бубка тендерные закупки тендерный закон
Источник: наши деньги Просмотров: 527