Останній стадіон для проведення Євро-2012 готовий! У Варшаві пройшла церемонія відкриття національної арени. В урочистому заході взяло участь 40 тисяч осіб. У його рамках виступили польські та українські музичні гурти. По завершенні церемонії відбувся видовищний салют. Уже 8 червня на цьому стадіоні відбудеться церемонія відкриття фінального турніру, а також матч між збірними Польщі та Греції. Україна і Польща здали всі арени для турніру, і сторони працюють над тим, щоб підготувати їх як слід - до цього грандіозного футбольного фестивалю.

Микола Петровський, речник делегації з підготовки Польщі до ЄВРО-2012: "Ми прагнемо бути в повній бойовій готовності до початку чемпіонату. Нинішнє відкриття – це тестування, аби побачити, чи зможемо ми у майбутньому повністю задовольнити потреби вболівальників, які приїдуть сюди. Розраховуємо, що прибуде понад мільйон футбольних фанів із Європи. А також велика кількість місцевих".

Відкрити головну арену Польщі планували ще навесні 2011-го. Однак захід переносили кілька разів. Національний стадіон у Варшаві розташований на східному березі Вісли, в районі під назвою Прага. Арена здатна прийняти 50 тисяч глядачів. Її звели на місці Стадіону десятиліття, який побудували ще у 1955 році.

Теги: польша спорт стадион евро-2012
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 622