Наші боксери побили всі світові рекорди. Збірна України з боксу повернулася з Чемпіонату світу в Баку додому в ранзі найкращих боксерів світу. Спортсмени завоювали 5 медалей та 6 олімпійських ліцензій. Це найкращий показник за всю історію змагань.

"Ця команда зробила вже те, що до них не робив ніхто - вона виграла Чемпіонат Європи командний і вона виграла Чемпіонат світу", - повідомив головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський.

Підопічні Дмитра Сосновського завоювали чотири золоті медалі і одну срібну та перше місце в командному заліку. Цей чемпіонат видався для українців хоча й успішним, проте нервовим. Один із наших лідерів, Василь Ломаченко, зіткнувся, за його словами, з упередженим суддівством в одній восьмій фіналу. Пізніше він зізнався, після інциденту навіть планував піти в професійний бокс. Напевно так і сталося б, коли б команда українця не подала скаргу, і керівництво Міжнародної асоціації аматорського боксу не задовольнило протест.

"Я, чесно говоря, думал, что никто не поменяет решение, но звезды расположились, Бог меня не покинул", - радіє чемпіон світу з боксу Василь Ломаченко.

Українські боксери встановили ще й світовий рекорд за кількістю завойованих золотих нагород на Чемпіонаті світу. Тепер у наших нова мета - встановити рекорд на олімпійських іграх у Лондоні! Повідомляє телеканал UBR.

Теги: украина бокс чемпионат мира ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1041