В Єгипті футбольна війна. Нині в країні оголосили триденну жалобу за загиблими в бійці та тисняві футбольними фанами. Вчора, після матчу між командами "Аль-Марсі" та "Аль-Альхі" на стадіоні в місті Порт-Саїд виникла сутичками між вболівальниками команд. Як наслідок. 74 особи загинули. Ще декілька сотень єгиптян отримали поранення

Ахмед Ібрагім, уболівальник клубу "Аль-Альхі":"Де правоохоронці, де військові, де медики? Я нічого не розумію. Не можу додзвонитися до своїх друзів. Вони поїхали дивитися матч на стадіон, я залишився вдома. І тепер я не може отримати від них ніякої звістки".

За словами очевидців, під час бійки правоохоронці трималися осторонь і не вживали жодних заходів, аби припинити заворушення. Влада країни увела війська у Порт-Саід. Однак доля багатьох уболівальників з Каїру, які поїхали на матч – невідома.

Іслам Фатіх, уболівальник клубу "Аль-Альхі": "Мій племінник поїхав на матч. Від нього не має жодної звістки. Я дуже хвилююся. Військові на стадіон так і не прибули. Мої друзі подзвонили та сказали, що повертатимуться до Каїру самотужки, на потязі. Вони були дуже налякані".

П’ятдесят людей затримали за підозрою в порушенні порядку. Не обійшлося і без гучних відставок. Своїх посад позбулися губернатор Порт-Саїда, голова управління безпеки в провінції, а також президент клубу "Аль-Марсі". Влада також призупинила чемпіонат по футболу.

Теги: жертвы смерть египет футбол спорт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1860