4 квітня 2012 року відбулась прес-конференція з нагоди проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх-спільна турбота". Про це повідомили у прес-службі Держслужби молоді та спорту.

У заході взяли участь перший заступник голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова асоціації олімпійців України Ніна Уманець та директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Петро Мартин.

Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко розповів, що Всеукраїнський місячник став доброю і сталою традицією, яка намагається привернути людей до такої корисної справи, як ремонт чи будівництво дитячих майданчиків, а головна ціль - достукатися до українських сердець та пояснити, що здоров'я - це найцінніше, що може бути у людини.

Головна мета Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх – спільна турбота" – привернути увагу населення до такої глобальної проблеми, як здоров'я наших дітей та донести в кожну домівку, що спорт – це здорове життя та здорова нація, а також покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

Під час проведення Всеукраїнського місячника планується відремонтувати та впорядкувати близько 35 000 спортмайданчиків (50% коштів має вкласти місцева влада, це приблизно 250 тис грн., таку ж суму додає держава) та залучити три мільйони людей до участі в акції.

Окрім того, участь у заході візьмуть відомі українські спортсмени такі як, Анна Безсонова, Валерій Гончаров, Олександр Крикун та інші.

В рамках місячника будуть вручатися нагороди та медалі за активність населення. Найбільш активних чекає суперприз - атлетичний спортивний майданчик.

"Відучувати від малорухливого способу життя та привчати до відповідальності за власне здоров'я – саме це ми маємо донести до кожного підлітка", - підсумував Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко.

Теги: ремонт спорт
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 826