Вся справа у... костюмі. Вбрання вартістю від 5 тисяч доларів завжди приваблювало своєю ексклюзивністю найсильніших чоловіків планети. Недешевий костюм дає своєму господареві безцінне відчуття впевненості. Спеціалісти називають найдорожчих майстрів із пошиття люксового одягу.

В Украине хотят запретить секонд-хенд

Костюми від Вілліама Фіораванті (William Fioravanti) можуть собі дозволити лише обрані. Майстер їх створює за принципом bespoke, тобто сам Фіораванті зніме з вас мірки, а потім витратить 50 годин для пошиття одного костюму власноруч!

У Фіораванті є і лінійка готових костюмів. Вартість - від 5500-п’яти тисяч п’ятисот доларів до 7000 тисяч, і bespoke-костюми до 20 тисяч доларів. До таких марок належать і Kiton K-5

Італійський бренд Brioni особливо цікавий тим, що випустив свою найдорожчу колекцію чоловічих костюмів Vanquish II восени 2008 року, коли фінансове становище всього світу залишало бажати кращого. Ціна такого вбрання - близько 43-сорока трьох тисяч доларів. Тканина з рідкісних волокон. І не забудьте про ексклюзивність: у світі існує близько ста одиниць, виконаних у  14-ти різних стилях. Щоб створити костюм Brioni, звичайно потрібно 10 годин ручного шиття, 18 годин на роботу з дрібними деталями і вдосконалення та 42 етапи спеціального ​​прасування.

Не спокушайтеся на конфіскат

Бажаєте особливий тюнинг: золоті нитки, спеціальні ґудзики? Вам до Александра Амосу або  Стюарта Хагса. У 2009 році він затюнингував вбрання на суму 103 тисячі доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: одежда стиль мужчины
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 947
Загрузка...
Загрузка...