В якому мегаполісі можна поласувати найвишуканішими стравами? У Парижі? Ні. У Токіо. Місто вп’яте отримало найвищу відзнаку від організації Мішлен та офіційно визнане світовою столицею гурманів.

Токіо визнали світової столицею гурманів за версією ресторанного гіда Мішлен. Цей титул воно отримує вже п’ятий рік поспіль.

Бернар Делма, президент організації: "Японці – нація, яка одержима їжею, і всіляко намагається задовольнити власне бажання смачно та вишукано поїсти. З тих пір ми із задоволенням приїжджаємо на ревізію до Токіо аби дослідити тамтешні ресторани та поласувати чимось новим".

Фахівці відмічають: останнім часом експансія японської кухні у світі – величезна. Дедалі більше європейців полюбляють суші та сашимі.

Тсутсукі Моріта, експерт ресторанного бізнесу: "Японці справді найбільші гурмани в світі. І мені дуже приємно, що нашу любов до свіжої, якісної та смачної їжі почали розділяти і в інших країнах".

Шістнадцять токійських ресторанів отримали тризіркову відзнаку. За версією Мішлен, це означає, що заклади можуть похизуватися винятковою кухнею. Для порівняння, подібної честі в цьому році удостоїлися тільки десять паризьких закладів харчування.

Теги: япония токио рестораны еда роскошь гурман
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 677