До літа ще далеко, а вже так хочеться у відпустку. Щоб відпочити, не обов'язково чекати спеки і навали туристів. Травневі свята - чудова нагода відновити сили і відкрити для себе мальовничу Україну.

Дешево та цікаво. Так можна відпочити в Україні на травневі свята. Турагентства пропонують мандрівки по Україні. Кажуть, навіть найпопулярніші у курортний сезон Карпати та Крим навесні особливо привабливі.

Ярослав Козак, директор туристичного агентства: "Якщо ви приїдете в Асканію в червні місяці під палючим сонцем степ вже вигорить. У нас враження від туру буде зовсім інше. А весна - це період цвітіння. Це якраз найкращий час, щоб побачити заповідники Півдня України".

Побувати в трьох країнах водночас можна, відвідавши букові праліси Шацького національного парку, де в одному місці сходяться кордони України, Словаччини та Польщі, а також межі трьох заповідників цих держав. Про такі місця часом навіть не підозрюють місцеві жителі.

Наталка Хом’як, любить подорожувати Україною: "Я одного разу зловила себе на тому, коли тільки починала подорожувати, що я дуже мало знаю про Україну. Я сама з Луцька, я взнала, що у Волинській області крім замку є ще дуже багато музеїв".

Якщо не хочете багато ходити пішки, а душа просить екстриму, сміливо їдьте у джип-тур.

Ярослав Козак, директор туристичного агентства: "Це справжня експедиція. Це люди не катаються. Це люди два три дня проводять на маршруті, в дорозі по горах".

Поєднати усі види відпочинку можна на Тернопіллі. Тут є і гори - Подільські товтри, і печери зі спортивними та екскурсійними маршрутами, й найбільший в Україні рівнинний водоспад. А сплави місцевими річками та каньйонами на травневі свята туристи замовляють за півроку. А ще в області розташована третина усіх замків у державі.

За кількаденну мандрівку агентства просять від 500 до 1500 гривень.

Гурманам пропонують тематичні тури - кулінарні, дегустаційні, екологічні та дитячі, адаптовані до шкільної програми. Для людей заклопотаних влаштовують одноденні екскурсії. А для вибагливих розробляють індивідуальні маршрути.

Тетяна Наконечна, Юрій Шульга, телеканал UBR

Теги: украина отпуск путешествия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4658