Судак заграє новими барвами. Місто планують докорінно змінити, аби його відвідувало більше туристів. Будинки пофарбують у яскраві кольори та перетворять кожен із них на витвір мистецтва. А для молоді будуть влаштовувати різноманітні концерти і фестивалі.

Кримський Судак - чи не перший в Україні обзавівся власним логотипом. У мерії вирішили перетворити місто на туристичний бренд. Судак стане молодіжним курортом.

Читайте також: Отдых на Родине: выдержит ли Украина конкуренцию?

Марія Горбатюк, заступник мера Судака: "Мы сейчас занимаемся определением площадок, где мы будем проводить фестивали, какие-либо многодневные туры, мы будем проводить рок-концерты. В связи с тем, что у нас в логотипе основными красками являются очень яркие цвета, мы решили провести праздник красок. Праздник, когда ты можешь обсыпать любого проходящего".

Сам символ Судака - жабку - теж зробили дуже яскравою. Обрали її не випадково. Так татарською звучить назва скелі, розташованої поблизу міста. Її планують підсвітити, щоб можна було помилуватися і вночі.

Читайте також: Где планируют провести свой летний отпуск украинцы

Андрій Лосєв, розробник бренда Судака: "Бакаташ - это гора, которая стоит на въезде в Судак. Это символ, который природа подарила городу. Мы взяли его за основу. Мы организуем подводный музей Бакаташ. И любой, кто привезет с собой лягушку, сможет нырнуть и поставить ее там на постамент".

Дивіться сюжет: Як дешево відпочити в Україні під час травневих свят?

Аби створити максимальні зручності для туристів, у місті запровадять спеціальні картки для розрахунків. За їх допомогою можна буде швидко забронювати номер у готелі, розплатитися у таксі чи отримати знижку на проїзд в автобусі із Сімферополя до Судака. Реалізувати програму розвитку міста планують за 3-5 років. Таким чином хочуть збільшити надходження інвестицій та продовжити туристичний сезон.

Теги: крым отпуск судак
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1527