Туристична індустрія Єгипту досі не може впоратися з наслідками революції. Мандрівники, побоюючись розлючених мітингувальників, відмовляються їхати до країни пірамід. В уряді держави запевняють: заради відпочивальників готові на все.

Туристична галузь Єгипту досі переживає не найкращі часи. За минулий рік потік мандрівників до країни скоротився на третину. До того ж найближчим часом ситуація не поліпшиться, прогнозують у місцевому Міністерстів туризму.

Абдель Нур, Міністр туризму Єгипту: "Якщо висловлюватися за допомогою точних цифр, то кількість відпочивальників, які приїхали минулого року до Єгипту, становить десять мільйонів людей. Тоді, як 2010-го їх було не менше ніж п’ятнадцять мільйонів. Заробітки галузі також скоротилися. Приблизно на тридцять процентів. Замість очікуваних чотирнадцяти мільярдів доларів, ми заробили тільки вісім".

Дивіться також:Приїхав у Єгипет - з готелю ні ногою

Аби переконати відпочивальників, що їм нічого не загрожує, посадовці пообіцяли вдвічі збільшити кількість охорони у туристичних зонах Єгипту.

Абдель Нур, Міністр туризму Єгипту: "Нині найбільшу недовіру мандрівники виказують рівню захисту людини в країні. Ми хочемо це змінити. Прагнемо донести до відпочивальників - те, що відбувається у державі на площі Тахрір, ніколи не перетвориться на загрозу безпосередньо для них. Ми готові про це подбати і гарантувати безпеку. Те, що досі вирує в Каїрі, створює враження, ніби весь Єгипет охоплений агресією. Але це не так".

Дивіться також: Футбольна війна в Єгипті забрала 74 життя

Тих, хто все ж наважилися поїхати до країни пірамід на відпочинок, чекатимуть приємні сюрпризи. У вигляді менших затрат. Наприклад, минулого року один турист витрачав за день 72 долари. У середньому. Тоді, як раніше сума видатків сягала 90 доларів.

Теги: экономика туризм египет курорт происшествия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1758