Візи - в обмін на гроші. За останні два роки Греція в чотири рази менше відмовила нашим громадянам у дозволах на в’їзд. Тож удвічі більше людей виявили бажання відвідати цю країну. Після звернення українського МЗС, у грецькому консульстві вже не вимагають зайвих паперів.

Георгіос Георгунтзос, посол Греції в Україні: "Зараз ми не вимагаємо копій трудової книжки, водійських прав, чи документів, що підтверджують володіння майном. Ми не наполягаємо на пред`явленні придбаних квитків або валюти. Достатньо тревелчеків або рахунку в банку.

Криза зіграла на рУку охочим відпочити в Греції. Останнім часом тут знизилась собівартість туристичнух послуг. Відповідно, й ціна.

Іліас Цонос, представник Нацорганізації з туризму Греції: "Ми зменшили збори в аеропортах і це вплинуло на вартість авіаквитків. Крім того, знизили ПДВ на різні види туристичних послуг".

У грецькому посольстві сподіваються, що кількість відмов для українських громадян буде скорочуватись й надалі. Нині тут не дають віз переважно тим, чиї документи містять неправдиві дані, або ж оформлені не в належний спосіб.

Теги: греция визы путешествия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1780