Рік після скасування візового режиму з Україною став для Ізраїлю рекордним за кількістю наших туристів. Біблійні місця відвідали 135 тисяч українців. Це удвічі більше, ніж до візового потепління.

Нета Бріскін-Пелег, голова департаменту Міністерства туризму Ізраїлю: "Если раньше в основном к нам приезжали по мотивации визита родственников и друзей, на сегодня к нам приезжают туристы, паломники. религиозный туризм, медицинский туризм".

Читайте також: В помощь путешественнику: как выбрать правильную турфирму

Анна Смірнова, менеджер туристичної агенції: "Надо не забывать о том, что просто взять билет и прилететь в Израиль вы не можете. Надо, чтоб была бронь гостиницы, чтоб были билеты туда и обратно. Около тысячи долларов - это стоит, восемь дней".

Після скасування дозволів на в'їзд пожвавилися й авіаперевізники. Відтепер, до Тель-Авіва можна летіти чартерним рейсом напряму з Харкова. Це було єдине місто-мільйонник без прямого авіасполучення з Ізраїлем. А після підписання угоди про "відкрите небо" з ЄС, ізраїльські авіакомпанії знизять ціни на квитки, переконує міністр культури Ізраїлю. Там взялися освоювати не тільки небо - вирішили відновити круїзне сполучення між Одесою та ізраїльськими портами.

Стас Місежніков, міністр туризму Ізраїлю: "Не то, что вы курируете несколько стран, на один день высаживетесь в Израиле и там проводите немножко времени, а именно целенаправленный рейс из Одессы в Хайфу на 5 дней, возвращаешься назад".

Туризм становить 3 % ВВП країни. Однак тамтешні чиновники орієнтуються не тільки на прибутки від індустрії, а й намагаються розв’язати проблему безробіття. Три тисячі нових готельних номерів з’являться біля Мертвого моря у найближчі рокИ. У розвиток інфраструктури регіону влада держави вклала 250 мільйонів доларів. Мільйон євро Ізраїль планує витратити лише на рекламу своїх курортів. Переконані - окупиться сповна.

Теги: деньги израиль визы путешествия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1721