Побачити Колізей і покататися на флорентійських гондолах відтепер можна не лише в Європі. У Китаї з'явився куточок власної Італії. Поблукати вузькими італійськими вуличками та скуштувати справжнього вина тепер можна, не перетинаючи кордонів Піднебесної. Флорентійське село побудували на полі кукурудзи - між портом Тяньцзінь та Пекіном. Це розважальний комплекс із архітектурних пам’яток, кафе та магазинів. Тут є аналог римського Колізею та площі Сан-Ремо. Утім, французьке поселення - це в першу чергу торговельний комплекс класу люкс, а вже потім культурний осередок, наголошують автори проекту.

Іван Пома, автор проекту: "Незважаючи на решту світу, що перебуває у хиткому стані, Китай справді стабільний і тут добре купують предмети розкоші. А наш італійський комплекс також є дорогим і саме тому ми в Китаї".

У Флорентійському селі розміщено близько двохсот бутиків відомих італійських та зарубіжних брендів. Китайці полюбляють дорогі речі. За кількістю придбаних предметів розкоші вони поступаються лише японцям.

Теги: цена китай туризм стоимость италия путешествие
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 732