Європейці хочуть в Україну. Їм наша країна цікава. Однак  організувати подорож на пристойному рівні для них -  непросто. Особливо іноземців приваблює Крим. Але відсутність інформації англійською мовою і незручне авіасполучення  - це те, що відлякує туристів.

В Крыму туристам покажут подводный город Акра

Пітер, представник Німецької туристичної компанії : " Я в Україні був двічі. Нині думаю повезти групу до Криму. Хочу більше дізнатися про ваш сервіс.   Наші туристи не можуть отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять. Мені, наприклад, складно знайти локальну турагенцію. Крім того, немає регулярного авіасполучення з Кримом. Треба летіти до Києва, потім до Сімферополя, а там іще до Ялти діставатися".

Німці  - найперспективніші туристи для Криму серед західно-європейців. Лише минулого року кількість мандрівників із цієї країни збільшилася на 16 відсотків. \

Олександр Лієв, міністр курортів і туризму АР Крим : " На сьогодні німці займають третє місце в туристичному потоці у Крим. На першому місці як і раніше залишаються росіяни, на другому білоруси, на третьому німці, на четверте вперше вийшли Великобританія - англійці.  То вони обігнали Туреччину, яка раніше була на четвертому. Зараз Туреччина займає вже п`яте місце"

Министр курортов и туризма АРК рассчитывает на рост турпотока

І головний  стримувальний фактор для іноземців - дорожнеча українського сервісу. Проживання у посередньому кримському санаторії може коштувати, як чотиризірковИй готель у Болгарії або Туреччині. Або п`ятизірковІ єгипетські апартаменти.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: крым отдых туризм туристы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1181
Загрузка...
Загрузка...