На сьогодні Національна аграрна академія наук потребує глибокої системної перебудови організації діяльності. Найближчим часом планується оптимізувати кількість наукових установ, вдосконалити систему організації наукового процесу, запровадити більш діяльну кадрову політику та, що найголовніше, самостійно залучати фінансування. Про це заявив президент НААН та перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

див. також Аграріїв обкладуть додатковим податком

Як зауважив президент НААН, на сьогодні вже розроблені перші кроки у збільшенні позабюджетних надходжень та зменшенні залежності аграрної науки від державної підтримки.

"Наразі розроблена система заходів, яка дозволяє в 2 наступні роки вдвічі збільшити обсяги позабюджетних надходжень до установ Академії та досягти рівня 320-350 мільйонів гривень на рік. За п’ять років співвідношення бюджетного та позабюджетного фінансування повинно складати пропорцію один до одного", - повідомив Микола Безуглий.

Окрім того, завдяки запропонованому Мінагрополітики та НААН цільовому використанню частини коштів, сільгоспвиробники будуть спрямовувати близько 1,2 млрд грн на інноваційну діяльність, модернізацію виробництва та освоєння сучасних інноваційних технологій. Також аграрна наука очікує додаткових надходжень від залучення інвестицій.

Теги: аграрии наука агросектор
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1021