Прийняття Законопроекту "Про якість і безпечність харчових продуктів" та гармонізація виробничих стандартів до європейського рівня є пріоритетним у розвитку аграрного сектору України та економічного зростання держави в цілому. Про це в рамках засідання Комітету з економічних реформ повідомив Міністр агарної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Українські овочі втратили конкурентоспроможність

"Зростання ВВП за перший квартал в аграрному секторі складає біля 1%, що перевищує показники в інших сферах, проте не є тим, що ми чекаємо від агарного сектору. Сьогодні АПК є локомотивом економічного розвитку України, і якщо ми будемо його динамічно розвивати, це дасть можливість і поштовх зростання інших галузей економіки", - повідомив Міністр.

Залучення інвестицій у галузь та розвиток бізнесу всіх рівнів залежить від гармонізації законодавства в агарному секторі.

Посівна кампанія на Львівщині проведена

"У першу чергу, це прийняття законопроекту "Про якість і безпечність харчових продуктів", аби, і як в Європейському Союзі, притягнути до відповідальності саме виробників. Тому основне питання - це гармонізація стандартів з ЄС, оскільки незважаючи на те, що у світі дефіцит продуктів харчування, ринки сільськогосподарської продукції достатньо жорсткі. Тому нам потрібно впровадити стандарти, забезпечити захист та застосувати дерегуляцію до залучення інвестицій", - зазначив Микола Присяжнюк.

Впровадження необхідних нововведень на виконання національного плану дій, які були висловлені на засіданні, повинно бути здійснено за травень-червень цього року.

Теги: апк єс розвиток
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1628