Цукру буде таки більше, ніж з'їмо. Вітчизняні цукровики вже виробили понад мільйон тонн білого продукту. Із буряків нового врожаю. Торік на цей час його виготовили на 33% менше.

Принаймні так кажуть в Асоціації виробників цієї продукції. Наразі в Україні цукор варять 76 заводів. Отримали вони понад 10 мільйонів тонн буряків. Левову частку з них переробили. У Мінагропроді обіцяли: цьогоріч держава матиме понад 2 мільйони тонн цукрового піску. Щоб задовольнити потреби українців, їх вистачить. Їмо менше. Тому обсяг пропозиції на ринку перевищить рівень потреб. Отже, цукор буде по кишені.

"Товаровиробники, вони суттєво знизили свої ціни у вересні. І ми очікували, що вона у жовтні становитиме десь 6 гривень за кілограм. Це відпускна ціна в опті саме товаровиробників. У жовтні подорожчали енергоносії для виробників, і ціни в своєму падінні зупинились. Тому, очікувати стрімкого падіння для кінцевого споживача не варто. Але, в той же час, і очікувати якогось подорожчання теж", - заявила телеканалу UBR аналітик аграрного ринку Марія Колесник.

Теги: производство цены сахар ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 909