Кожен контейнер китайської гречки проходитиме інспектування й радіологічний контроль.

Про це повідомив голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок у коментарі Першому національному каналу.

"Кожен контейнер буде проінспектований Одеською державною хлібною інспекцією. Крім того, обов'язково виїдуть експерти Державної експертизи зерна та продуктів переробки", – сказав він.

Також М.Поєдинок додав, що гречка, яка прийде з Китаю, буде перевірена за всіма органолептичними показниками відповідно до українських стандартів.

Крім того, за його словами, у зв'язку з ситуацією в Японії обов'язково одночасно буде проведена перевірка на радіологію.

Україна та Китай 21 лютого цього року підписали контракт про поставки гречки в Україну. Відповідно до цього контракту, перша партія законтрактованої гречки була відправлена з Китаю 11 березня 2011 року судном MSC BERYL. Раніше заявлялося, що орієнтовний термін надходження вантажу в Україну - 5 квітня 2011 р.

4 квітня в прес-службі Державної продовольчо-зернової корпорації України повідомили, що гречка з Китаю буде доставлена в Україну не раніше 23-24 квітня ц.р.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: гречка радіація держсільгоспінспекція
Источник: УНИАН Просмотров: 1483