Присвоєння кадастрових номерів тим земельним ділянкам, на які державні акти оформлено ще до 2004 року, оплатять із бюджету, повідомили у Держземагентстві.

Так звані червоні та жовті акти видавали без кадастрових номерів. Тож сьогодні, якщо людина хоче продати чи подарувати шматок землі, але має на руках документи старого зразка, то спочатку вона повинна отримати кадастровий номер. Процедура ускладнюється, якщо в державному архіві не збереглися відповідні папери. У такому разі потрібно знову виготовляти технічну документацію на свою земельну ділянку. А це і додатковий час, і кошти.

"Це залежить від того, в якому стані технічна документація - від декількох десятків гривень до декількох сотень гривень, якщо технічна документація не збереглася в архіві. Якщо буде фінансування, цю роботу будемо робити для людей, і людина навіть не буде знати про те, що вона маючи державний акт, коли їй потрібен буде кадастровий номер, цей кадастровий номер уже буде присвоєно", - обіцяє телеканалу UBR представник Держземагентства Євген Бердніков.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr госземагентство кадастровый номер
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1489