На Херсонщині є сільська рада, яка успішно розвиває свої території завдяки нестандартним методам роботи. Мова йде про Старозбур’ївську сільську раду Голопристанського району, яка є не тільки "фінансово незалежною", та протягом останніх років найменш дотаційною в районі, але й перераховує частину своїх власних доходів до районного бюджету. Про це повідомляє Урядовий портал.

В китайской деревне на всю школу – одна ученица

Так, наприклад, проблему відсутності мережі Інтернет у с. Стара Збур’ївка було вирішено шляхом залучення громади села, за кошти якої було придбано 4,5 км оптоволоконного кабелю для сучасного інтернет-зв'язку.

Крім того, за підтримки сільської ради був створений газовий кооператив, який можна назвати внутрішнім інвестором села Стара Збур’ївка. Завдяки злагодженій роботі кооперативу село було не тільки газифіковано. Але й за рахунок додаткових коштів, які надходили від селян, бажаючих підключитися до вже існуючого газопроводу, були встановлені металопластикові вікна в класах середньої школи.

Русская деревня на фотографиях немецкого оккупанта

До того ж, за власні кошти сільська рада відкрила дитячий садок на 2 групи із загальною кількістю - 46 дітей.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: аграрии работа херсон село
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1022
Загрузка...
Загрузка...