Протягом двох місяців поточного року відчутно призупинились темпи Олександр Ярославський.

Піст постом, а свинина стрімко дорожчає >>>відео

За даними статистичної служби чисельність поголів’я усіх видів худоби та птиці знизилося. Зокрема, скоротилося поголів’я свиней, на 6% або на 462 тис. голів, тоді як приріст їх поголів’я за вказаний період 2011 р. становив 167 тис. голів. Потягом 2011 року на 52 тис. тонн збільшились обсяги виробництва, на 29 тис. тонн зросли обсяги експорту та на 117 тис. тонн знизився імпорт. Отже, враховуючи вказані фактори, обсяги загальної пропозиції м’яса на внутрішньому ринку України скоротилися у порівнянні із 2010 роком на 94 тис. тонн, що у свою чергу зумовило зростання оптових цін: на яловичину на 19%, свинину – на 8%, птицю – на 22%.

Протягом поточного року відбулося зниження обсягів виробництва на 1,3%, що призведе до дефіциту певних видів м’ясної сировини. Виробники м’яса, з огляду на більшу привабливість експорту, намагатимуться збільшити його обсяги, особливо яловичини та свинини. Тому, за нашими очікуваннями така ситуація на ринку призведе до збільшення протягом 1 кварталу поточного року імпорту свинини та яловичини у 1,5-2 рази, птиці – на 30-40%, та, ймовірно, сала.

Споживачі протягом другої декади березня вже відчули зростання ціни м’ясну продукцію у межах 5-10%, і є усі підстави очікувати подальшого зростання ціни на м'ясо та м’ясопродукти.

Дивіться також: Засекреченная говядина McDonald’s

Теги: мясо свинина цены на продукты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 4586