Китайці не тільки найкращий в світі чай виробляти можуть. Вони і в винній справі майстри. В Пекіні пройшли змагання виробників цього напою. Представники Китаю вибороли перші місця.

Китайські вина втерли носа Франції. На рідній землі. У Пекіні змагалися виробники хмільного напою. Судді визначали найкращих наосліп - лише за смаковими якостями. Першу четвірку лідерів зайняла продукція Піднебесної. Франції дісталося лише останнє - п`яте місце.

Джим Бойс, організатор змагання: "Китайський ринок вина ще досить невеликий. Він тільки почав розвиватися. Ми хочемо показати, що вміємо робити якісні вина. Сподіваюся, багато людей зацікавиться нашою продукцією".

Переможці - червоні сорти, переважно Каберне Совіньон на основі суміші з Бордо. Лідером став напій 2009 року, з виноградників провінції Ніньсю. Ціна за пляшку такого вина коливається від 35 до 50 доларів.

Ніколя Карре, суддя змагання: "Якість китайського вина має ще покращитися. Втім, воно і зараз дуже непогане. І я радію цьому, тому що ми чули стільки поганого про китайську продукцію. А вона, виявляється, складає серйозну конкуренцію світовим виробникам вина".

Китайській продукції передрікають велике майбутнє на світовому ринку. А ось французький виробник вина та шампанського "Шато Лафіт" надалі збирається виробляти напОї саме у цій країні Азії. Тому компанія інвестувала гроші у виноградники на Сході. Очікується, що Піднебесна стане найбільшим споживачем вина у світі.

Теги: китай агрорынок франция вино алкоголь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1082